Warszawa, Polska

Zarządzanie obiektami – techniczna obsługa budynków

Już od 1999 roku działamy prężnie w zakresie zarządzania nieruchomościami. Dzisiaj oferujemy naszym Klientom dodatkowy produkt – techniczną obsługę obiektów, jako uzupełnienie podstawowej oferty oraz jej zoptymalizowanie. Bierzemy na siebie wszystkie kwestie formalne, techniczne oraz prawne, związane z użytkowaniem dowolnej nieruchomości – mieszkalnej, biurowej czy magazynowej.

 

Profesjonalne i kompleksowe zarządzanie obiektami

Poza kwestiami formalnymi, dla wielu zbyt żmudnymi i czasochłonnymi, techniczna obsługa obiektów jest równie ważna. Zależy nam na bezpieczeństwie naszych Klientów, dlatego wprowadziliśmy usługę serwisu technicznego nieruchomości, rozszerzoną dodatkowo o przeglądy techniczne budynków w Warszawie i jej okolicach.

​Dlaczego warto zdecydować się na techniczną obsługę budynków?

To stan techniczny budynku, w tym wszystkich znajdujących się w nim instalacji, odpowiada za bezpieczeństwo w nim przebywania. Nawet w przypadku nowych instalacji niezbędne jest wykonywanie regularnej konserwacji technicznej budynków, z naciskiem na konserwacje, serwis oraz prace naprawcze instalacji centralnego ogrzewania, instalacji elektrycznych oraz instalacji sanitarnych. Z doświadczenia wiemy, że to one są najczęstszym powodem problemów lokatorów, kosztownych napraw oraz niepotrzebnego stresu.

Decydując się na nasz serwis techniczny nieruchomości, jako Klient otrzymujesz całodobowe wsparcie na wypadek nagłych awarii. Gwarantujemy, że na miejscu zjawią się nasi wyspecjalizowani pracownicy w czasie nie dłuższym, niż dwie godziny. Zapewniamy dostęp do najlepszej jakości, dopasowanych i pewnych części zamiennych. Zepsute elementy wymieniamy na miejscu.

Przeglądy techniczne budynków w Warszawie

Właściciele nieruchomości zobowiązani są prawnie do przestrzegania terminów przeprowadzania obowiązkowych przeglądów budowlanych. Również i w tym zakresie służymy pomocą, oferując przeglądy techniczne budynków w Warszawie. Osoby zajmujące się nimi posiadają odpowiednie wykształcenie, kwalifikacje oraz uprawnienia. Samodzielnie dbamy o dotrzymanie wymaganych prawem terminów, a wszystkie prace oraz wszelkie przeglądy skrupulatnie dokumentujemy. Dzięki bieżącemu serwisowi technicznemu nieruchomości oraz profesjonalnej konserwacji technicznej budynków w Warszawie wszystkie przeglądy wykonywane są sprawnie oraz bez niepotrzebnych komplikacji.

Oferowane przez nas rozwiązanie, jakim jest kompleksowe zarządzanie obiektami, jest oszczędnością czasu i pieniędzy.

Napisz lub zadzwoń

Biuro Obsługi Klienta


ul. Słowicza 45a
02-170 Warszawa.. PL
tel. 502-301-073
NIP: 521 35 79 340
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Synertech Sp. z o. o.