Poznaj Synertech

Firma Synertech Sp. z o. o. powstała jako wyodrębnienie działu technicznego z firmy Zarządca Sp. z o. o. istniejącej od 1999 roku zajmującej się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi, biurowymi i magazynowymi. Łączna powierzchnia nieruchomości obsługiwanych przez Synertech Sp. z o. o. wynosi 360 000 m2 w większości zlokalizowanych w Warszawie i okolicach.
  • Zarządzanie obiektem

  • Bieżące utrzymanie

  • Przeglądy okresowe

  • Serwisy specjalistyczne

  • Interwencje awaryjne

Usługi

Specjalistyczne Usługi

Zakres naszej działalności obejmuje kompleksowe zarządzanie obiektami w tym bieżąca konserwacja, przeglądy okresowe specjalistyczne i budynkowe oraz modernizacje, remonty i dodatkowe prace instalacyjne we wszystkich branżach instalacji budynkowych.
Nieruchomości

Prace modernizacyjne i instalacyjne

Obsługujemy nieruchomości w wielu różnych elastycznie dostosowanych modelach od obecności 365/24 poprzez stały skład dzienny do okresowych wizyt zespołów mobilnych. W każdym przypadku pełnimy całodobowy dyżur awaryjny ze standardowym czasem reakcji do 2h. Prace modernizacyjne i instalacyjne wykonujemy w oparciu o kompetencje naszych techników z niezbędnym udziałem specjalistycznych podwykonawców wyłącznie z materiałów wysokiej jakości. Na wszystkie prace tego typu dajemy gwarancję o długości zależnej od typu prac i instalowanych urządzeń.
Nasz Zespół

Technicy o wysokich kwalifikacjach

Posiadamy własny zespół techników o wysokich kwalifikacjach wyposażonych w odpowiednie narzędzia pracy, transportu i łączności. Ponadto współpracujemy z dużą grupą firm podwykonawczych sprawdzonych w wieloletniej kooperacji, z których każda może się pochwalić długą obecnością na rynku i wieloma referencjami oraz niezbędnymi certyfikatami i autoryzacjami
01

Kontakt

02

Usługi

03

Model

Napisz lub zadzwoń

Biuro Obsługi Klienta


ul. Słowicza 45a
02-170 Warszawa.. PL
tel. 502-301-073
NIP: 521 35 79 340
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Synertech Sp. z o. o.