Warszawa, Polska

​Obsługa techniczna wspólnot mieszkaniowych

Wieloletnie doświadczenie w zakresie szeroko zakrojonego utrzymania nieruchomości oraz zarządzania nimi pozwala nam na wkraczanie w nowe rejony i oferowanie swoich usług w szerszym zakresie. Bogate zaplecze techniczne oraz merytoryczne pozwala nam na zaproponowanie profesjonalnej obsługi technicznej wspólnot mieszkaniowych w Warszawie i okolicach. To sposób na odciążenie administracji z najbardziej uciążliwych prac technicznych i danie możliwości skupienia się na innych, ważnych kwestiach. Współpracujemy ściśle z administratorami/zarządcami nieruchomości.

Co oznacza serwis techniczny nieruchomości?

Utrzymanie nieruchomości w dobrej kondycji jest jednym z zadań zarządzającej budynkiem wspólnoty mieszkaniowej. Decydując się na podjęcie współpracy w zakresie obsługi technicznej wspólnot mieszkaniowych, jednostka otrzymuje całodobowe, profesjonalne wsparcie techniczne w razie nagłych awarii oraz sztab fachowców, którzy każdego dnia monitorują i dbają o prawidłowy stan techniczny całego budynku.

Tak rozwiązane utrzymanie nieruchomości posiada nie tylko szereg czysto praktycznych zalet, ale daje też korzyści wizerunkowe. Zadowolenie mieszkańców tak zarządzanej kamienicy czy bloku jest pewne.

Jak wygląda obsługa techniczna wspólnot mieszkaniowych?

Przede wszystkim obsługa techniczna wspólnot mieszkaniowych w Warszawie odciąża w najbardziej kłopotliwych kwestiach – zapewnia pogotowie techniczne w Warszawie. Na oferowane przez nas pogotowie techniczne w Warszawie składają się wykwalifikowani fachowcy, posługujący się zdobytą wiedzą, doświadczeniem oraz najlepszym sprzętem diagnostycznym oraz naprawczym.

Obsługa nagłych wypadków za pomocą własnej bazy transportowej odbywa się w trybie 24/7, bez względu na porę dnia czy roku. Interwencja i usunięcie zgłaszanej usterki następuje w czasie nie dłuższym niż dwie godziny. W ten sposób obsługa techniczna wspólnot mieszkaniowych zapewnia spokój, komfort i bezpieczeństwo lokatorom zarządzanych przez wspólnotę mieszkań. Lokatorom oferujemy też możliwość skorzystania z usług „złotej rączki”.

Kompleksowe utrzymanie nieruchomości

Serwis techniczny nieruchomości oraz pogotowie techniczne w Warszawie to nie wszystko, co mamy do zaoferowania wspólnotom mieszkaniowym. Jesteśmy w stanie zrealizować również wszystkie wymagane prawem budowlanym przeglądy instalacyjne oraz przeglądy budynków.

W naszej pracy liczy się precyzja, rzetelność oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Budynki, dla których świadczymy usługi utrzymania nieruchomości, obsługujemy zgodnie z dwoma modelami: obsługą stacjonarną oraz mobilną, dostosowaną do potrzeb.

Napisz lub zadzwoń

Biuro Obsługi Klienta


ul. Słowicza 45a
02-170 Warszawa.. PL
tel. 502-301-073
NIP: 521 35 79 340
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Synertech Sp. z o. o.