Warszawa, Polska

Przeglądy okresowe budynków

Odpowiedzialne zarządzanie nieruchomościami obejmuje również dopełnienie wszystkich kwestii formalnych oraz przygotowania do przeglądu budynku. Aby obiekt spełniał surowe wymogi bezpieczeństwa, konieczne jest bieżące sprawowanie opieki nad jego stanem technicznym, w tym stanem wszystkich znajdujących się w nim instalacji.

Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu i zarządzaniu nieruchomościami o różnym przeznaczeniu, gwarantujemy sumienne wykonywanie przeglądów rocznych budynków.

Przeglądy roczne budynków

Podstawą użytkowania lokali, w tym lokali mieszkalnych, jest przestrzeganie terminów przeprowadzania przeglądów rocznych budynków. Raz w roku wymaga się przeprowadzenia przeglądu budowlanego budynku w zakresie sprawdzenia i określenia stanu technicznego konstrukcji budynku. Ocenie podlegają również wszystkie wewnętrzne instalacje, w tym instalacja elektryczna, gazowa oraz przewody kominowe. W przeglądzie rocznym budynku uwzględnia się również te elementy obiektu, które narażone są na działanie czynników atmosferycznych.

Przegląd 5-letni budynków

Prawo wymaga również od właścicieli przeprowadzania przeglądów 5-letnich budynków. Podczas przebiegu tego rodzaju przeglądu budynków, szczególna uwaga zwracana jest zarówno na aspekt techniczny, jak i na estetykę. Sprawdzana jest zdatność lokalu do zamieszkania go czy dalszego użytkowania. Przegląd 5-letni budynków wymaga również wykonania pomiarów instalacji elektrycznej oraz instalacji odgromowej.

Obowiązkowy przegląd obiektów budowlanych o znacznych powierzchniach

W przypadku posiadaczy lokali o powierzchni zabudowy większej niż 2 000 m² i obiektów o powierzchni dachu minimum 1 000 m², pamiętamy o wymogu przeprowadzania przeglądów budowlanych w Warszawie przynajmniej dwa razy w roku.

Niezależnie od rodzaju nieruchomości i konieczności wykonania konkretnego przeglądu obiektu budowlanego, zapewniamy pełen profesjonalizm na każdym etapie podejmowanych działań. W imieniu naszych Klientów przygotowujemy i gromadzimy niezbędną dokumentację techniczną, wymaganą do okazania podczas przeglądu budynków.

Napisz lub zadzwoń

Biuro Obsługi Klienta


ul. Słowicza 45a
02-170 Warszawa.. PL
tel. 502-301-073
NIP: 521 35 79 340
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Synertech Sp. z o. o.