Blog

Konserwacja instalacji centralnego ogrzewania

Mimo bardzo indywidualnego zapatrywania się fachowców na kwestie budownictwa, wciąż wiele budynków wielorodzinnych posiada jedną, główną instalację centralnego ogrzewania, dbającą o komfort termiczny mieszkańców. Także w każdym domu jednorodzinnym można znaleźć taką instalację, odpowiadającą za rozprowadzanie ciepła po domu. Konserwacja instalacji centralnego ogrzewania to kluczowe działania, których nie można lekceważyć, ani o których nie wolno zapominać – to dzięki niej mieszkanie w danym lokalu jest bezpieczne.

Kontynuuj czytanie

Konserwacja instalacji sanitarnych i hydraulicznych

Każdy budynek, niezależnie od jego wielkości czy funkcji, aby sprawnie funkcjonował, nie generował dodatkowych kosztów ani kłopotów jego właścicielowi, musi mieć regularnie przeprowadzaną konserwację instalacji. To jedyny sposób, aby zagwarantować sobie brak nieprzyjemnych i nieoczekiwanych sytuacji, a także, by bez problemu przechodzić wszystkie wymagane prawem przeglądy techniczne. Zatem co trzeba wiedzieć o konserwacji instalacji?

Kontynuuj czytanie

Konserwacja instalacji elektrycznych

Bezpieczne użytkowanie dowolnej nieruchomości wymaga bieżącego monitorowania stanu technicznego budynku, w tym konserwacji elektrycznej. Dbanie o przegląd elektryczny budynku, wymagany polskim prawem, leży w gestii każdego właściciela nieruchomości, niezależnie od jej przeznaczenia. Dzięki bieżącej konserwacji elektrycznej nie ma żadnych większych problemów przy wykonywaniu regularnych przeglądów elektrycznych budynku.

Czytaj dalej

​Monitoring osiedla - obsługa nieruchomości w praktyce

Coraz więcej powstających nowych osiedli mieszkaniowych automatycznie wyposażanych jest w umowy monitoringu technicznego nieruchomości. Coraz częściej również sami lokatorzy naciskają na potrzebę podpisania tego typu umów w celu zwiększenia bezpieczeństwa oraz komfortu mieszkańców. Co ciekawe, tyczy się to nie tylko największych polskich miast.

Czytaj dalej

​Przeglądy okresowe budynków a konserwacja instalacji

Prawo budowlane dokładnie określa zasady dotyczące mieszkań – szczególnie tych zlokalizowanych w blokach czy kamienicach, chociaż prawo nie omija również wolnostojących domów. Przeglądy okresowe budynków gwarantują mieszkańcom bezpieczeństwo i zapewniają, że zarówno sam budynek, jak i wszystkie instalacje nie stwarzają dla lokatorów zagrożenia. Kto w takim razie odpowiada za przeglądy techniczne budynków w Warszawie i wykonanie konserwacji instalacji wod-kan, elektrycznej jak, wentylacyjnej, systemów bezpieczeństwa oraz instalacji CO w tym kotłowni

Czytaj dalej

Skuteczna ochrona osiedli mieszkaniowych w Warszawie

 Nabywcy nowych nieruchomości coraz wyżej cenią sobie kwestie bezpieczeństwa. Przez to znacznie chętniej kupują mieszkania na strzeżonych osiedlach, gwarantujących bieżący podgląd na to, co się dzieje w obrębie miejsca ich zamieszkania. Jak się okazuje, ochrona osiedli mieszkaniowych wypada najlepiej, jeśli zamiast jednego ochroniarza w budce strażniczej na wjeździe zastosowany jest cały, rozwinięty system monitoringu nieruchomości.

Czytaj dalej

Napisz lub zadzwoń

Biuro Obsługi Klienta


ul. Słowicza 45a
02-170 Warszawa.. PL
tel. 502-301-073
NIP: 521 35 79 340
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Synertech Sp. z o. o.