Warszawa, Polska

Serwis techniczny obiektów

Podstawą sprawnego zarządzania nieruchomościami jest możliwość zagwarantowania serwisu technicznego obiektów zawsze wtedy, kiedy są potrzebne. Klient wybierający nasze usługi ma pewność, że każda zgłaszana awaria czy usterka zostanie usunięta tak szybko, jak to możliwe, niezależnie od okoliczności oraz pory dnia.

Co wchodzi w zakres serwisu technicznego budynków?

Proponowana przez naszą firmę obsługa techniczna obiektów w Warszawie obejmuje swoim zakresem szereg różnorodnych czynności w taki sposób, aby użytkowanie lokalu było czystą przyjemnością. Gwarantujemy spokój ducha i poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom, a to między innymi dzięki interwencjom awaryjnym wykonywanym przez całą dobę 365 dni w roku.

Na liście usług serwisu technicznego obiektów znalazło się przede wszystkim bieżące utrzymanie nieruchomości w stanie niepogorszonym. W razie usterek zajmujemy się niezbędnymi formalnościami i procesem gwarancyjnym oraz usterkowym, odejmując stresu lokatorom. W razie niespodziewanych, drobnych napraw oferujmy lokatorom mieszkań skorzystanie z nieocenionych usług naszego fachowca „złotej rączki”.

Jeśli podczas serwisu technicznego budynku konkretny element będzie wymagał wymiany, dostarczymy wszystkie niezbędne materiały oraz części zamienne. To dla lokatorów szczególnie cenny punkt serwisu technicznego budynków, ponieważ pozwala zaoszczędzić własny czas i pieniądze.

Najważniejsze punktu serwisu technicznego obiektów

W zakresie umowy znajduje się też bardzo ważna kwestia konserwacji technicznej budynków. Zachowanie struktury, konstrukcji i podstawowych instalacji w należytym porządku zapewnia sprawne funkcjonowanie lokalu, redukuje też ilość pojawiających się usterek do minimum i gwarantuje spokojne mieszkanie lokatorom nieruchomości.

Dbanie o regularną konserwację techniczną i serwis techniczny budynku pozwala na redukcję kosztów eksploatacji nieruchomości. Dbamy także o regularne przeprowadzanie niezbędnych przeglądów technicznych wymaganych prawem budowlanym.

Profesjonalny serwis techniczny obiektów

Jako firma zajmująca się od lat kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami, oferujmy Państwu maksymalnie wygodny model współpracy – stacjonarny lub mobilny – dopasowany do aktualnych potrzeb oraz oczekiwań. Wierzymy, że dobry serwis techniczny obiektów pozwala na zachowanie budynku w doskonałej formie. Taki stan rzeczy przekłada się automatycznie na bezpieczeństwo mieszkańców oraz na prestiż samej nieruchomości.

Napisz lub zadzwoń

Biuro Obsługi Klienta


ul. Słowicza 45a
02-170 Warszawa.. PL
tel. 502-301-073
NIP: 521 35 79 340
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Synertech Sp. z o. o.