Warszawa, Polska

Techniczne utrzymanie nieruchomości

Posiadanie na własność i rozsądne gospodarowanie dowolną nieruchomością wymaga przede wszystkim utrzymania nieruchomości w dobrej kondycji technicznej. To zadanie czasochłonne, wymagające odpowiedniej wiedzy fachowej i nieraz skomplikowane. Dlatego nasza firma, wśród wszystkich dostępnych usług, oferuje również profesjonalne, techniczne utrzymanie nieruchomości.

 • MODEL USŁUG
 • Model stacjonarny - zespół dedykowany
 • Model niestacjonarny - zespoły mobilne
 • Serwisy specjalistyczne
 • Wezwania interwencyjne – Help Desk
 • Prace dodatkowe
 • Materiały eksploatacyjne i części zamienne
 • Zarządzanie Obiektami

Zakres obsługi technicznej obiektów w Warszawie

Możliwość skorzystania w każdej chwili z technicznej obsługi obiektów jest ogromnym ułatwieniem dla właścicieli nieruchomości, a dla ich użytkowników to komfort i psychiczne poczucie bezpieczeństwa. Techniczne utrzymanie nieruchomości swoim zakresem obejmuje wszystkie możliwe prace, mające na celu zachowanie budynku w jak najlepszym stanie. Zauważone usterki usuwane są w możliwie najkrótszym czasie, a zlecone prace wykonywane są w oparciu o dobrej jakości materiały od sprawdzonych producentów oraz wiedzę fachową naszych najlepszych pracowników.

 • Firma Synertech oferuje następujące usługi techniczne:

  1. Kompleksowe techniczne zarządzanie obiektem
  2. Bieżące utrzymanie nieruchomości
  3. Przeglądy okresowe wymagane przez prawo i dokumentację techniczno-ruchową
  4. Serwisy specjalistyczne dotyczące poszczególnych instalacji w zakresie pomiarów, obsługi bieżącej, przeglądów oraz napraw. Dotyczy to także wymaganych prawem przeglądów budowlanych
  5. Model obsługi: stacjonarny i mobilny
  6. Zarządzanie procesem gwarancyjnym i usterkowym
  7. Usługi „złotej rączki”
  8. Interwencje awaryjne przez 24h 365 dni w roku
  9. Dostawę wszystkich niezbędnych materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych
 • Usługi konserwacyjne wszystkich instalacji budynkowych, w tym:

  1. Instalacji elektrycznych (wewnętrznych i zewnętrznych nisko i średnionapięciowych)
  2. Instalacji wentylacji (grawitacyjnej, mechanicznej) i klimatyzacji
  3. Instalacji wodnych i ściekowych
  4. Instalacji ochrony przeciwpożarowej – detekcji i zwalczania (systemy alarmu pożaru, hydranty, gaśnice, instalacje tryskaczowe, wentylacja pożarowa oddymiająca i napowietrzająca pod- i nadciśnieniowa, klapy pożarowe, klapy dymowe, drzwi i bramy pożarowe, systemy suchego gaszenia)
  5. Instalacji automatyki
  6. Instalacji niskoprądowych bezpieczeństwa
  7. Elementów budowlanych z wyłączeniem konstrukcji
  8. Elementów zewnętrznej infrastruktury technicznej (ogrodzenia, bramy, mała architektura)
 • Firma Synertech oferuje następujące usługi techniczne:
 • Usługi konserwacyjne wszystkich instalacji budynkowych, w tym:

 Co znaczy utrzymanie nieruchomości?

Pod pojęciem utrzymania nieruchomości kryją się wszelkie prace techniczne, począwszy od obsługi, przeglądu oraz napraw nie tylko samej konstrukcji budynku, ale i wszystkich znajdujących się w nim instalacji. Usługa technicznego utrzymania nieruchomości obejmuje swoim zakresem również wymagane prawem budowlanym, okresowe przeglądy budynków, przewodów kominowych, instalacji oraz wentylacji.

Na zgłaszane przez użytkowników awarie i usterki odpowiada nawet całodobowe pogotowie techniczne. Służby serwisowe starają się zawsze reagować na zgłoszenia tak szybko, jak to tylko możliwe. Obsługa techniczna obiektów w Warszawie obejmuje również prace gwarancyjne. Na wszystkie wykonane naprawy udzielamy gwarancji, w tym również gwarancji na wykorzystane materiały oraz nowe części.

W razie drobnych problemów technicznych, do dyspozycji właściciela obiektu oraz jego użytkowników jest „złota rączka”.

Dlaczego techniczną obsługę budynków warto powierzyć firmie Synertech?

Jedynie rozsądnie, profesjonalnie zarządzana nieruchomość będzie miała szansę się rozwijać i jedynie takie obiekty będą interesować potencjalnych nabywców czy najemców.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w wielopoziomowym, kompleksowym zarządzaniu nieruchomościami, doskonale poruszamy się w zagadnieniach związanych z utrzymaniem nieruchomości. Posiadamy odpowiednie narzędzia, czas, wyszkolonych pracowników, którzy do każdego zleconego zadania podchodzą z pełnym zaangażowaniem, działając pewnie i szybko.

Napisz lub zadzwoń

Biuro Obsługi Klienta


ul. Słowicza 45a
02-170 Warszawa.. PL
tel. 502-301-073
NIP: 521 35 79 340
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Synertech Sp. z o. o.